Jako pasjonat design’u TOOLBAR od początku istnienia blisko współpracuje ze znakomitymi projektantami i nieustannie uczestniczy w konkursach międzynarodowych. Do grupy naszych czołowych projektantów należą mistrzowie z Azji i Ameryki Północnej.

Lance Hood

Niezwykle utalentowany projektant przemysłowy i oryginalny innowator produktów, Lance Hood urodził się i szkolił w Stanach Zjednoczonych.

W 2000 roku założył przedsiębiorstwo Hydrologie Inc. w Seattle, które specjalizuje się w  wyposażeniu i akcesoriach łazienkowych. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi przemysłu związanego z wyposażeniem domu.

What’s That Product Developement

Firma została założona w 2001 roku przez grupę projektantów m. in. przez Davida Leung’a i Mo Mou (www.whatsthat.com.hk). Od początku jej istnienia artyści zajmowali się stworzeniem marki, a ich głównym celem było realizowanie własnych wyobrażeń dotyczących projektowania produktów. Pomimo różnych doświadczeń w tej dziedzinie wszyscy z nich charakteryzowali się wspólną cechą – ogromną pasję design’u. Dołożyli wszelkich wysiłków, aby ich projekty odznaczały się perfekcją, stylem oraz oryginalnością i aby spełniały oczekiwania użytkowników. Dzisiaj firma projektuje produkty pod własną marką i obejmują one akcesoria wyposażenia domu, gadżety elektroniczne oraz przedmioty na specjalne zamówienie.

Sandy Lee

Urodzow 1976 roku, Sandy Lee studiował projektowanie przemysłowe w Hong Kongu i Australii, gdzie dołączył do firmy BHP International zajmującej się projektami. Następnie dołączył do Metier Atelier jako główny projektant. Był jednym z finalistów 14-tego konkursu Timepiece Design Competition w Hong Kongu oraz Hewlett Packard 3G Mobile Design Competition w Australii. Został wyróżniony nagrodą Merit Award w konkursie Chinese Product Innovation Design Competition.

Momou

Urodzony w 1972 roku w Hong Kongu studiował projektowanie przemysłowe na Uniwersytecie Politechnicznym w Hong Kongu, gdzie otrzymał stypendium Cathay Pacific Scholarship. W Niemczech ukończył kurs ID Design. Pracował jako projektant przedmiotów elektronicznych i upominków oraz dołączył do VICEVERSA w 1997 roku jako projektant produktu / menadżer projektu. Następnie z sukcesem otworzył sklep z meblami i akcesoriami wyposażenia wnętrz „walltowall” oraz stworzył swoje własne studio projektowe „Mosion” w 2001 roku. 

Drink Tse

Projektantka nowego pokolenia, Drink Tse, studiowała Wydział Sztuk Pięknych na uniwersytecie w Guangzhou, gdzie ukończyła kierunek projektowania przemysłowego ze specjalizacją w dekoratorstwie wnętrz, dołączyła do TOOLBAR w 2002 roku, gdzie odpowiada za produkty i wystawy okienne. Dzięki jej innowacyjnemu podejściu do produktu oraz oryginalnym projektom wystaw okiennych, czynnie pomaga w promowaniu wizerunku marki. Była jedną ze zwycięzców nagrody Good design w 2006 roku.

<p>Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.